Крісло Самба-RC Хром горіх Скаден чорний без канта

Код Товара:
Артикул:
183860086


1909.00 ГРН


                

Справжнім помічником в офісній роботі стане комп'ютерне крісло Самба-RC. Витонченість ліній і зручність експлуатації обов'язково припаде до смаку власнику. Конструкція розроблена спеціально для тривалого використання за робочим столом. Спинка виконана з урахуванням повтору вигинів спини, а металеві підлокітники мають дерев'яні планки, які не будуть охолоджувати руки.
Регулювання по висоті є додатковою перевагою, тому крісло Самба піде будь-якій людині, не дивлячись на відмінності в зростанні. Колісний механізм дозволить розвернутися на 360 °, і з легкістю від'їхати від столу, і доїхати до предметів офісної техніки, розташованої неподалік.

Крісло Самба-RC Хром без канта

Дана модифікація крісла Самба виготовляється без канта, на роликах, з каркаса кольору хром, з дерев'яними підлокітниками з масиву бука.

Дерев'яні елементи

Колір дерева Горіх в меблевої продукції використовується дуже часто. Це коричневий колір з червонуватим або сірим відтінком. Часто на дерев'яних елементах меблів промальовувалися витіюваті темні прожилки на тлі основного кольору. Можна сказати, що виробам кольору горіх характерна глибина і насиченість. За тональностям колір горіх підрозділяється на червоний, світлий, золотистий і темний, все залежить від породи дерев. Часто застосовується для обстановки офісів і житлових приміщень.

Механізм

Механізм гойдання Tilt для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваюче. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним.
Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.

Кожзамінник Скаде

Знос-стійкість по тесту Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г / м2
Склад: Обличчя: 100% ПВХ, Підстава: 100% Поліестер
Штучна шкіра Скаде створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений з матеріалів особливої ​​міцності. Скаде розробляється для екстремального використання і широко застосовується в сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу і ультрафіолету, має Важкозаймистий покриття, яке пройшло випробування цигаркою.
Скаде має відмінні зовнішні характеристики: велику схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби зі шкіри цього виду набувають респектабельний вигляд, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.

                                             

Опщие характеристики

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.