Доставка товару

Після дійснення оформлення замовлення та спілкуванням з менеджером нашого сайту, щодо підтвердження замовлення - ми здійснюємо доставку товару по всій Україні через транспортні компанії:

  • Нова пошта;
  • Укрпошта.

Як правило, товар ми відправляємо на відділення транспортної служби. При оформленні замовлення Ви вибираєте те відділення, де Вам зручніше буде забирати товар. 

В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 20 грн).

Вартість доставки зацікавленого Вами товару, Ви можете дізнатися у нашого менеджера при оформленні замовлення або на сторінці товару, попередньо вказавши місто, в який необхідна доставка.

Всі посилки відправлені через компанію Нова Пошта, автоматично повертаються до нас, якщо одержувач не забрав її в перебігу п'яти днів з момент прибуття посилки в місто одержувача. Тому будьте уважні, щоб не оплачувати доставку посилки кілька разів.

Якщо у Вас залишилися питання, то більш детальну інформацію Ви можете отримати по телефону в робочий час.