Намети

Обов’язковим атрибутом кожної подорожі є намет. А правильний його вибір забезпечить кожному відпочиваючому комфорт та захист протягом усього періоду відпочинку. Саме тому інтернет-магазин ДО ТЕБЕ пропонує своїм покупцям найкращий вибір наметів перевірених виробників України та Європи.

Весь асортимент наметів представлений у різноманітних видах туристичних, експедиційних, кемпінгових та полегшених варіантів наметів.

Вибираючи намет вам потрібно визначитися на яку кількість місць вона має бути розрахована, а також яка  кількість секцій вам необхідна, для зберігання речей, або ж можливо ще однієї спальні.

Вибираючи намет у нас на сайті зверніть увагу, що майже уся продукція є з міцних матеріалів, які є також водостійкими. А хороша вітростійкість наметів дасть змогу вам відпочити як найкомфортніше навіть тоді коли погода буде проти вашого відпочинку.

Для вибору найбільш комфортних наметів радимо вам звернути увагу на наявність вентиляції, кількості шарів, які дають змогу частково контролювати температурний режим та на наявність додаткових особливостей таких як наявність тамбура, наявність місця для підвішування ліхтарика, та навіть на наявність отворів, через які можна прокласти електричні проводи, якщо звісно є така потреба. Не забувайте про те, що наявність найменших пристосувань, лише підвищує комфорт вашого відпочинку.

Якщо ви сумніваєтеся у тому, який намет вам краще підібрати, тоді ви можете проконсультуватися у наших спеціалістів, які завжди готові відповісти на будь-які запитання, або ж допомогти зробити потрібний вам вибір.

Купуючи в інтернет-магазині ДО ТЕБЕ, ви обираєте саме той намет, який забезпечить вам та вашим рідним комфортний відпочинок.

При покупці товару намету можна скористатися програмою лояльності від нашого інтернеь-магазину. Це дасть змогу зекономити не лише на даній покупці але й на наступних.

Якщо Ви хочете зробити приємний подарунок близькій людині, але не можете визначитися  з сюрпризом, тоді можете скористатися подарунковими сертифікатами, який дає змогу покупки на нашому сайті будь-якого товару за визначеною сумою.

Доставка наметів доступна по усій території України. Вид доставки та компанію яка надаватиме дані послуги обирає покупець.

У даній категорії немає товарів.