OM-110 Стіл письмовий (900х600х750мм) бук / бук

Модель:
Артикул:
508403085


990.00 ГРН


                

Лінійка Корпусний меблів "Омега" - це прагматичний розрахунок! Мінімум коштів - максимум зручностей.
Колекція виконана з ламінованого ДСП товщиною 16 мм і включає в себе всі базові елементи для облаштування офісного простору. Поверхні облицьовані кромкою ABS товщиною 0,45 мм, кришки столів і топів ABS товщиною 2 мм.
Вся колекція меблі "Омега" проводиться в кольорі бук.

ДСП

ДСП - деревно-стружкові плити один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи і деформації. Як відомо ДСП виготовляють з стружки і тирси, просочених формальдегіду смолою для кращого скріплення при високій температурі. З неї можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів.

Правила догляду

За меблями з ДСП теж потрібен певний відхід і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхню відштовхує вологу, але якщо є тріщини або діри, то можливо набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звичайно по можливості не наражати меблі та вироби з ДСП різкого перепаду температури і вологи, прямих сонячних променів.

                                             

Замовили для сина самий звичайний комп'ютерний стіл. Вирішили для початку не переплачувати за скляну стільницю, за безліч ящиків, поличок і так далі. В принципі, остаточний результат порадував і нас, і сина. Комп'ютер відмінно влазить, а також залишається місце для роботи. Точніше, щоб робити уроки. Немає нічого зайвого, а якість матеріалу досить надійне.

Загальні характеристики

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.