Побутова хімія

На теперішній час мабуть немає таких людей, які б не купували побутову хімію, адже вона потрібна всім і постійно. Завдяки побутовій хімії ми можете тримати наш дім та наші речі в чистоті. Купуючи побутову хімію на сайті ДО ТЕБЕ ви можете бути впевнені, що купуєте якісну продукцію.

У нас представлений досить широкий асортимент продукції, який дозволить кожному покупцю вибрати те, що потрібно саме йому. У нас ви можете вибирати побутову хімію для прання, видалення бруду з меблів або ж техніки, для миття посуду, а також можна обрати побутову хімію яка не лише допоможе вам усунути непотрібні забруднення а й допомогти зберегти їх від подальшого псування.

На сайті ДО ТЕБЕ, кожен покупець зможе знайти безліч побутової хімії для: прання, миття посуду, прибирання, догляду своїми речами, прибирання у дворі, засоби для боротьби з комахами та шкідниками, а також для догляду за дорогоцінними металами та швидкого прибирання після ремонту.

Зважаючи на те, що побутова хімія представлена у широкому асортименті, та використовується у різних сферах, при її покупці потрібно звертати увагу характеристики того засобу який Ви купуєте.

Побутова хімія дозволяє нам не лише прибрати, але і зробити це швидко та максимально комфортно.

Купити побутову хімію сьогодні можна будь-де, але купуючи на сайті ДО ТЕБЕ, Ви купуєте засоби від офіційних виробників, які отримали своє визнання у покупців не лише України а й Європи. 

Купуючи побутову хімію обов’язково зверніть увагу на наявність певних компонентів, а саме:

поверхнево-активних речовин, їхній вміст має коливатися в межах 5-7%. Речовини ПАР при великій кількості накопичуються в ораганізмі, та завдають йому шкоди

фосфати речовини які заборонені на території Європейського союзу, про те ще досі доступні на території СНГ. Фосфати небезпечні тим, що можуть через шкіру потрапити у кров людини

хлор дуже часто прийнято використовувати як засіб дезінфекції чи чистки, про те все більше виробників відмовляються від нього.

Купуючи на нашому сайті ви можете вибрати побутову хімію саме по тих показниках, які необхідні Вам.

Купуючи у нас ви не лише купуєте якісну побутову хімію, ви також можете зекономити на своїй покупці, скориставшись нашою програмою лояльності, яка представлена у нас на сайті. 

Якщо, при виборі побутової хімії у вас виникли питання, Ви можете зателефонувати до нас і отримати відповіді на свої запитання від наших співробітників.

Доставка замовленої продукції відбувається на усій території України.


У даній категорії немає товарів.