Про магазин

Вітаємо Вас в Інтернет-магазині ДО ТЕБЕ!

Інтернет-магазин ДО ТЕБЕ - це амбітний проект, що спрямований на удосконалення та реалізацію нових викликів у сфері продажу. Це площадка представлення Ваших товарів на нашому ресурсі.

Інтернет-магазин розпочав свою роботу у 2016 році та представляє широкий асортимент товарів, низькі ціни та якісний сервіс забезпечуючи постійне задоволення клієнтів з усієї України.

 Ми цінуємо наших партнерів, контрагентів, а тому намагаємося знайти рішення, що задовільняти усі сторони стосовно співпраці з метою надання якісної продукції та сервісного обслуговування для наших клієнтів. Адже це дозволяє нам отримувати хороші відгуки про нашу роботу та удосконалюватися.

 Працюючи з нами Ви відчутно збережете свій час та кошти. Ми гарантуємо суттєве підвищення  Вашого іміджу та допоможемо обладнати робочі місця для Вас та Ваших працівників у особистих кабінетах нашого сайту.

 Своєчасна доставка, забезпечення максимального комфорту (мінімум документів), акуратність (товари будуть доставлені без пошкоджень) - наші найбільші переваги.

Ми плануємо утримувати тенденцію зростання, розширення асортименту товарів, а також впроваджувати нові, сервісні рішення в процеси продажу.

 В нашому Інтернет-магазині ДО ТЕБЕ до Ваших послуг:

·  актуальні ціни на товар;

·  вся необхідна інформація про товари;

·  система зворотнього зв'язку;

·  купівля товару, не виходячи з дому або офісу;

·  можливе повернення чи обмін товарів неналежної якості;

·  постійна підтримка Вашого особистого кабінету персональним менеджером нашого сайту.

Якщо у Вас є побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого Інтернет-магазину ДО ТЕБЕ - повідомте нам про це, а ми неодмінно прислухаємося до порад.

Соціально відповідальний бізнес

Ми ведемо соціально відповідальний бізнес, підтримуючі молодіжні ідеї, що спрямовані на розвиток та розбудову України у різних сферах, від культури до журналістської діяльності.

Телефон: 

+380969446776

+380934346776

+380990946776

E-mail: dotebe.ua@gmail.com